Produkty

Autofólie

Autofólie Skyfol Shark - profesionálna montáž autofólií bez vyberania skiel a demontáže interiéru. V ponuke máme autofólie zn. Skyfol.  

VIAC >

Okenné fólie

Zabezpečíme vám súkromie a pohodu. Zvolte kvalitu za primeranú cenu! V ponuke máme kvalitné stavebné okenné fólie zn. Skyfol.

VIAC >

Bezpečnostné fólie

Bezpečnostné fólie na sklo, ktoré chránia Vás a Váš majetok proti zlodejom a pred zraneniami spôsobenými rozbitím skla. V ponuke máme kvalitné bezpečnostné fólie vo viacerých hrúbkach od zn. Skyfol.
 

VIAC >

Skyfol PPF - fólia na ochranu laku karosérie

Bojíte sa, že vám kamienky odrážajúce sa od cesty zničia lak na aute? Riešením môže byť ochranná fólia Skyfol Cobra na karosériu, ktorá ochráni vozidlo od kamienkov a škrabancov.


 

VIAC >

Profesionálne náradie

V ponuke máme profesionálne náradie na montáž autofólií, stavebných okenných fólií, bezpečnostných fólií, dekoračných fólií ako aj na montáž farebných a ochranných fólií!

VIAC >

Fólie na zmenu farby motorových vozidiel

V ponuke máme farebné fólie v lesklom, matnom farebnom, štrukturovanom, metalickom, matnom metalickom prevedení ako aj carbon a chrome fólie, ktoré sú vhodné na celopolep alebo na čiastočný polep vášho auta, aby auto dostalo jedinečný vzhľad. 

VIAC >