Fólie pre Váš komfort, bezpečnosť, súkromie, ochranu majetku, design

Autofólie

Autofólie Skyfol Vám zabezpečia komfort, súkromie a bezpečnosť. V našej ponuke nájdete šesť rôznych sérií od štandardnej po prémiovej.  

VIAC >

Protislnečné okenné fólie

Proti prehrievaniu interiérov ! Zabezpečíme Vám príjemní chládok v byte, dome na pracovisku. Súkromie, pohodu vyrovnanú klímu, ako aj úsporu energie. 

VIAC >

Bezpečnostné okenné fólie

Bezpečnostné fólie na sklo, ktoré chránia Vás a Váš majetok proti zlodejom a pred zraneniami spôsobenými rozbitím skla. V ponuke máme kvalitné bezpečnostné fólie Skyfol Security vo viacerých hrúbkach ktoré sú certifikované podla EN 356 P1A a P2A
 

VIAC >

Skyfol PPF - fólia na ochranu laku karosérie

Bojíte sa, že vám kamienky odrážajúce sa od cesty zničia lak na aute? Riešením môže byť ochranná fólia Skyfol Cobra na karosériu, ktorá ochráni vozidlo od kamienkov a škrabancov.


 

VIAC >

Fólie na zmenu farby motorových vozidiel

V ponuke máme farebné fólie v lesklom, matnom farebnom, štrukturovanom, metalickom, matnom metalickom prevedení ako aj carbon a chrome fólie, ktoré sú vhodné na celopolep alebo na čiastočný polep vášho auta, aby auto dostalo jedinečný vzhľad. 

VIAC >

Profesionálne náradie

V ponuke máme profesionálne náradie na montáž autofólií, stavebných okenných fólií, bezpečnostných fólií, dekoračných fólií ako aj na montáž farebných a ochranných fólií!

VIAC >