Skyfol NTPRO

Túžite po fólii na predné sklá, ale máte strach, že vás zastaví policajt a dá vám pokutu?

V tomto prípade je pre vás tým najideálnejším riešením séria fólií Skyfol NT PRO.

Predstavte si, že Vás zastaví policajt a trvá na tom, že i keď je fólia svetlá, nie je v súlade so zákonom. Nezaujíma ho že ste sedeli celý deň v aute. Nezaujíma ho že vidíte bezpečne von z okna , a ste oveľa neopatrný keď Vás páli slnko celý deň. Nezaujíma ho že tmavý oblek len vsaje teplo i keď celý deň beží naplno klimatizácia. Zaujíma ho len jediná vec trestať. Je to tak aj na STK! Máte toho dosť?! Potom vyberte sériu SkyFol NT PRO, ktorá má riešenie!


Legálne aj na predné sklá

Fólia Skyfol NT PRO90,v čírom prevedení je aplikovateľná a legálna aj na predné sklá vozidla. Infračervené žiarenie zadrží až na 53%.

 

Extrémna tepelná ochrana

Jedna pokovaná protislnečná fólia na auto je až 2-krát účinnejšia. Vo svetlejších a v tmavších prevedeniach nám dokáže ponúknuť tú najvyššiu tepelnú ochranu.

 

Až 90% ochrana proti nazeraniu

Autofólia Skyfol NT PRO je dostupná aj v tmavších prevedeniach. S ňou môžete dosiahnuť, že vaše dieťa sa bude spokojne hrať,alebo oddychovať bez toho, že by ho rušila horúčava alebo slnko svietiace priamo do očí. S fóliou Skyfol NT PRO sa ani vodič nemusí báť, že neuvidí smerom von, pretože vďaka krištáľovo čistému materiálu bude mať zaručený dokonalý výhľad.

Na celý život, z Japonska...

 

Technológiu autofólie Skyfol NT PRO vypracovala japonská firma Lintec. Mnohí výrobcovia sa pokúšajú o podobné riešenia,ale prekonať Skyfol sa do dnešného dňa nikomu nepodarilo. Preto ostáva Skyfol aj naďalej jedinečným riešením pre každého z vás.

 
Technický list k fóliám
  • skyfol_ntpro_eng_online_20170119.pdf [881,3kB], 30.01.2019


Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba     *

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Adresa / Miesto montáže *

Ďalšie poznámky

Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi v súlade s platnou legislatívou.Viac o ochrane osobných údajov.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.