Často kladené otázky

Vážený zákazník! V tejto sekcií vám poskytneme odpovede na vaše otázky. V prípade ďalších informácií sa na nás dôverou obráťte!
 
Tepelná izolácia
V dnešných dňoch používajú architekti veľa skla, lebo žijeme radi medzi priesvitnými stenami. Používame klimatizáciu na zníženie tepla, ktoré sa k nám dostáva prostredníctvom okien. Pri centrálnej klimatizácii sa môže stať, že časť miestnosti je príliš studená, kým slnečná časť zas príliš teplá. Okenná fólia ThermoProtect znamená dokonalé riešenie voči prehriatiu: tepelné body uvedie do rovnováhy a tým umožní dosiahnuť rovnomernú teplotu v celej budove. Ak chcete dosiahnuť pohodu na mieste svojho pôsobiska, alebo len usporiť veľa peňazí, vyberte si okennú fóliu SkyFol ThermoProtect. Nezabúdajte na to, že v lete funguje klimatizácia na elektrickú energiu, čo je veľmi drahý zdroj energie. Investície vynaložené do okenných fólií v krátkom čase prinesú zisk.
 
Ochrana proti lesknutiu
Lesknutie má taký účinok, že kvôli agresívnemu svetelnému lúču sa napr. nedá sledovať monitor alebo na chvíľku akoby oslepneme. Okenné fólie ThermoProtect poskytujú ochranu proti lesknutiu tým, že filtrujú viditeľné svetlo, ktoré sklo prepustí.

Ochrana proti UV žiareniu
UV žiarenie je zdravotne škodlivé, zapríčiňuje niekoľko závažných kožných ochorení, vrátane rakoviny kože. Medzi viacerými faktormi, ako je slnečné teplo, viditeľné svetlo, vlhkosť, atď. je hlavnou príčinou blednutia materiálov práve UV žiarenie. Ak si chcete zachovať zdravie a svoj hnuteľný majetok chrániť pred vyblednutím, riešením sú okenné fólie SkyFol.
 
Ochrana proti črepinám
Okenné fólie SkyFol sklenú výplň okna držia pohromade, čím bránia rozbitiu skla na malé črepiny.
 
Vzhľad a ochrana proti nazeraniu dnu
S rôznymi ThermoProtect okennými fóliami s ochranou proti slnečnému žiareniu s kovovým a so „sputtered“ efektom si môžete vzhľad svojej nehnuteľnosti skrášliť.