Montáž ochranných fólií na karosériu vozidla

Fólia Skyfol PPF je úplne nová generácia ochrany proti kamienkom, so samoregeneračnou vrstvou, ktorá otvára doteraz nepoznané možnosti v oblasti ochrany karosérie. Špeciálna polyuretánová fólia ochráni karosériu Vášho vozidla, alebo motorky od odrážajúcich sa kamienkov, úlomkov, ďalej od škrabancov a od nečistôt. Ideálnym riešením pre Vás je úplne číra, takmer neviditeľná ochranná fólia Skyfol PPF, ktorá nezmení vzhľad Vášho vozidla/motorky! 
 
Ponúkame Vám ochrannú fóliu s montážou na všetky časti karosérie ako celopolep, alebo na určité časti karosérie, ktoré sú najčastejšie poškodené - svetlomety, nárazník, predná kapota, spätné zrkadlá, A-stĺpiky, podbehy, kľúčky, atď.
 
Montáž ochrannej fólie sa začína s prípravou a dôkladným čisteným karosérie, potom nasleduje montáž fólie a v konečnej fáze kontrola povrchu namontovaného materiálu. 

Fólia Skyfol PPF je vhodná na lakované povrchy všetkých dopravných prostriedkov, osobné či nákladné, motocykle, poľnohospodárske stroje, ktorých povrch - farba, lak, svetlomety môžu byť poškrabené alebo inak poškodené. 

Ďalšie informácie nájdete v sekcii ponuka - Skyfol PPF. 
 


Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Adresa / Miesto montáže *

Prosím, nechajte prázdne/Leave this empty

Prosím, nemente/Do not change this

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Ďalšie poznámky