ThermoProtect Ext ll67cv a ll47cv

SKYFOL LL67CV A LL47CV

Štruktúrovo najpokročilejšia fólia

Okenná fólia Skyfol Thermo Protect LongLife 67 CV a Skyfol Thermo Protect LongLife 47 CV je najlepšou voľbou pre stavebnícky priemysel. Je vyrobená špičkovou technológiou. Skyfol LongLife 67 CV a Skyfol LongLife 47 CV je špeciálna fólia s veľmi nízkou absorpciou a s nízkou odrazivosťou pričom zaistí vysokú ochranu proti teplu.

 

Špeciálne 11 vrstvová fólia

Fólia Skyfol Thermo Protect LongLife 67 CV a Skyfol Thermo Protect LongLife 47 CV sa pozostáva z 11 vrstiev. Obsahuje striebro, indium a zlato vo veľmi tenkých vrstvách ako aj keramické vrstvy.

 

Absolútne nereflexná fólia

Fólia LongLife 67 CV a LongLife 47 CV v spektre viditeľného svetla sa leskne len okolo 10 %. Priesvitné sklo má hodnotu okolo 8 %, pričom sklo opatrené striebornou reflexnou fóliou môže mať hodnotu okolo 60 %. Fóliu Skyfol Thermo Protect LongLife 67 CV a Skyfol Thermo Protect LongLife 47 CV môžete aplikovať na výklady, lebo sklá zostanú priehľadné, transparentné.

 

Odzrkadluje infračervené žiarenie

Vďaka špeciálnym kovovým vrstvám fólia Skyfol Thermo Protect LongLife 67 CV a Skyfol Thermo Protect LongLife 47 CV odzrkadľuje veľké množstvo infražiarenia, pričom je neviditeľná na skle.

 

Náročná realizácia

Kvalita realizácie ovplyvňuje životnosť materiálu. Montážnik bez dostatočnej teoretickej a praktickej znalosti vám môže ponúknuť nesprávne riešenie. Vyberte si profesionálov zo siete partnerov Skyfol.

 

LL67CV / LL47CV

Štruktúra

Keramická

Farba

Neutrálna

Hrúbka

75 mikrónov

Protiškrabancová vrstva

Dvojitá

Priepustnosť viditeľného svetla

67% / 50%

Viditeľná svetelná reflexia

9 %

Filtrácia žiarenia UV

99%

Zadržaná slnečná energia

52% / 49 %

Pohltená slnečná energia

28%

Odzrkadlená slnečná energia

32%

Prepustená slnečná energia

40%

SHGC

0,48

Pôvod

USA

Záruka

7/5 ročná od výrobcu


Hodnoty boli merané na jednovrstvovom čírom 6mm hrubom skle pomocou softvéru Lawrence Berkeley Lab's "Windows 5.2" . Ak potrebujete zodpovadajúce hodnoty Vašich sklenených systémov, podľa vašich požiadavky ich môžeme odmerať.

 

Technický list k fóliám
  • sf_ll47cv.pdf [405,3kB], 20.04.2016
  • sf_ll67cv.pdf [405,3kB], 20.04.2016


Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba     *

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Adresa / Miesto montáže *

Ďalšie poznámky

Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi v súlade s platnou legislatívou.Viac o ochrane osobných údajov.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.