Ochranná fólia proti kamienkom na čelné sklo vozidla!

 Ušetríme Vám cenný čas a výdavky za viacnásobnú výmenu!

Všetci iste poznáte nepríjemnosti, ktoré vznikajú počas dopravy, keď od predchádzajúceho automobilu odletí KAMIENOK a poškodí Vám ČELNÉ SKLO! Podľa zákona je nutné sklo opraviť alebo vymeniť v prípade autodopravy a verejnej dopravy je povinné vozidlo odstaviť!Teraz je tu ďalšia možnosť!

Je tu ochranná fólia na čelné sklo ClearPlex ktorý ochráni vaše sklo pred kamienkom a proti prasklinám, zachytáva UV žiarenie a znižuje vnútornú teplotu vozidla!

Je vhodné proti roztriešteniu na všetky sklá vozidla!

K dispozícii sú na všetkých kontinentov Zeme. Predávajú sa najmä v 13 európskych krajinách. Vyrába ich viac ako 130 ročná firma Madico v USA . Najdôležitejší používatelia v USA sú US Army a Nasa, kde okrem iného chránia aj displej náradia austronautov.

Našimi hlavnými odberateľmi sú Mercedes,BMW, Audi a dalšie vysoko kategoriové osobné autá typu Ford, pretože skoro každé obsahujú vykurovací prvok.

Medzi referenciami nájdete aj maďarskú firmu Volánbusz Zrt., Klacska a Horváth Rudolf.

Prečo si dať aplikovať fóliu ClearPlex?

- chráni čelné sklo proti kamienkom a prasklinám

- úplne číra, neviditeľná fólia

- chráni vodiča a jeho rodinu

Zabudnete na stratený čas ktorý Vám spôsobuje výmena alebo oprava čelného skla!

ClearPlex ochrannú fóliu môžete aplikovať na nové is na staré sklá!

Na rozdiel od solárnych fólií je, že dokáže zakryť aj drobné poškodenia skla, napr.od stieračov! Je to kvôli tomu že fólie sú aplikované z vonka, a tak lepidlo ktoré je súčasťou folie dokáže zahladiť drobné poškodenia.

Fólia sa aplikuje mokrou technológiou, a preto sa pod fóliou môže objaviť zvyšková vlhkosť a alebo sotva viditeľné škvrny s dúhovým efektom až do doby úplného vyschnutia. Táto doba je závislá na teplote. V lete môže trvať len niekoľko dní,ale v zimnom období aj niekoľko týždňov!

Fólia je dostupná v šírkach: 91, 122,152,182 cm! Na jednej rolke sa nachádza 30,40bm!

Záručná doba od výrobcu je rok, alebo 20 000km, kým životnosť bez ohladu na uplynulý rok pri osobných autách je 40- 50 000km. Pri autobusov 100-150 000km a pri kamiónov 150-200 000km.

To závysí od toho ako sú o fólie postarané kto a ako sa na ne dáva pozor!

V prípade použitia ochranného prostriedka si môžete zvýšiť životnost fólie. Prostriedok je dostatnočný na 3-4 ošetrenia (pri 7-8000km-ov).

 

Údržba autofólií.

 

K mytiu používajte bežne, neabrasívne prostriedky na čistenie skiel neobsahujúce čpavok. Fólie po dvoch dní po aplikácie neošetrujte, a spúštačie sklá nespúštajte! Pre údržbu fólie na čelné sklo Clear Plex sa najviac doporučujeme použiť regeneračnú emulziu Clear X-HD výrazne tým zvýšite výkon a životnosť fólie!

 

Záruka

 

Na materiál i montáž poskytujeme záruku dva roky. Začiatkom záruky je deň vydania tohto osvedčenia.Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie a poškodenie pri nedodržaní

pokynov o údržbe.

 

PODMIENKY POUŽITIA

 

Nepoužívajte vozidlo s poškodenými fóliami, ktoré akýmkoľvek spôsobom

obmedzujú výhľad z vozidla. Takto poškodené fólie je potrebné odstrániť alebo vymeniť.

Prezentačné videá a materiály nájdete:

 https://www.youtube.com/watch?v=aN64LN2d9-A

 https://www.facebook.com/clearplexsk/?fref=ts

 
https://www.youtube.com/user/ClearPlexCorp
 

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať!

VYKONÁME PRAKTICKÉ A TEORETICKÉ ŠKOLENIE!

Školenie je zadarmo, platíte len materiál!

Buďte prvý vo vašom regióne!

Meďerčská 34, 945 01 Komárno,

mob.: 0905 164 950, objednávka@skyfol.sk, cenová ponuka