Fólia ClearPlex na ochranu skiel!!!

 EXTERIÉROVÁ FÓLIA ClearPlex na ochranu skiel

Opticky čírá silná fólia, ktorá je ideálnym riešením na domáce, obchodné a kancelárske okná!

 

Znižuje riziko poškodenia okien, nepríjemnosti a náklady na náhradné sklá. Na rozdiel od interiérových bezpečnostných fólií, ClearPlex chrání Vaše sklá z exteriéru. 

 

UV štabilizátory v ClearPlex blokujú 99,9% UVA a UVB žiarenia, čo znižuje vyblednutie tovaru, ktoré sa nachádzajú za výkladmi alebo ktoré sú umiestnené v blízkosti vonkajších okien.

 

Poskytuje tiež bezpečnejšie a pohodlnejšie prostredie pri práci, nakolko do určitej mieri blokuje aj slnečné žiarenie čo znižuje teplo.

 

ClearPlex ochranná fólia znižuje škodlivé žiarenie v zimných záhradách, a oknami po celom dome bez toho aby zmenila alebo zatemnila esteticky alebo skreslovane výhľad.

 

Navyše ClearPlex  je vhodné k ochrane všetkých sklenených tabúl aj ostatných sklenených povrchov, tiež hladkých lakovaných povrchov, ktoré sú citlivé voči poškriabaniu a poškodeniu. Predlžuje životnosť a hodnotu interiérových prvkov. 

 

ClearPlex poskytuje maximálnu ochranu proti vandalizmu. Mimoriadne tuhá viacvrstvová fólia pôsobí ako  neviditelná ochrana!

Pozrite si test odolnosti!

https://www.youtube.com/watch?v=OUA9Vz0Sk0I