Okenné fólie pre Váš komfort, bezpečnosť, zdravie, súkromie, ochranu majetku, design

Autofólie

Autofólie Skyfol Vám zabezpečia komfort, súkromie a bezpečnosť. V našej ponuke nájdete šesť rôznych sérií od štandardnej po prémiovej.  

VIAC >

Protislnečné okenné fólie

Proti prehrievaniu interiérov ! Zabezpečíme Vám príjemní chládok v byte, dome na pracovisku. Súkromie, pohodu vyrovnanú klímu, ako aj úsporu energie. 

VIAC >

Bezpečnostné okenné fólie

Bezpečnostné fólie na sklo, ktoré chránia Vás a Váš majetok proti zlodejom a pred zraneniami spôsobenými rozbitím skla. V ponuke máme kvalitné bezpečnostné fólie Skyfol Security vo viacerých hrúbkach ktoré sú certifikované podla EN 356 P1A a P2A
 

VIAC >

PPF NANO - fólie na ochranu laku karosérie

Máme pre Vás riešenie a efektívnu ochranu laku Vášho auta !   Skyfol PPF vo viacerých prevedeniach s výnimočným leskom Vám zabezpečí okrem dokonalej ochrany aj nádych novoty.  

 
 

VIAC >

Fólie na zmenu farby motorových vozidiel

V ponuke máme farebné fólie v lesklom, matnom farebnom, štrukturovanom, metalickom, matnom metalickom prevedení ako aj carbon a chrome fólie, ktoré sú vhodné na celopolep alebo na čiastočný polep vášho auta, aby auto dostalo jedinečný vzhľad. 

VIAC >

Antibakteriálna fólia PUREZONE®

 Nechajte si nainštalovať vysoko účinnú antimikrobiálnu fóliu Pure Zone, ktorá znižuje riziko šírenia baktérií a vírusov COVID-19, SARS, CORONAVIRUS.

VIAC >

Profesionálne náradie

V ponuke máme profesionálne náradie na montáž autofólií, stavebných okenných fólií, bezpečnostných fólií, dekoračných fólií ako aj na montáž farebných a ochranných fólií!

VIAC >