ThermoProtect P

Nízka absorpcia tepla
Energetické zaťaženie dopadajúce na sklo sa delí na tri skupiny: na odrážanú, na prepúšťanú a na absorbovanú energiu. Na Slovensku sa väčšinou používajú okná s dvojitým sklom, pri ktorých sa kladie dôraz na zníženie množstva pohltenej energie, lebo 70 % z nej sa dostane do interiéru. 
Protislnečná fólia z typu P vďaka svojmu obsahu striebra veľmi dobre odráža túto energiu a tým zabezpečí len minimálne množstvo absorpcie.
 
Široký sortiment
Na svete je len málo výrobcov, ktorí si dokážu vyrobiť fóliu s podobnými vlastnosťami ako fólie protislnečné z typu P. My vám ponúkame túto jedinečnú fóliu až v troch verziách podľa priepustnosti viditeľného svetla.
 
Ochrana proti teplu v lete
V lete je veľmi dôležité, aby sme čo najviac znížili množstvo pohltenej energie. Protislnečná fólia z typu P vďaka nízkej absorpcie tepla vám ponúka riešenie tejto problematiky aj vo svetlejších odtieňoch.
 
Ochrana pred žiarením UV
Protislnečná fólia z typu P je opatrená špeciálnou vrstvou na odrážanie žiarenia UV, aby vás ochránila pred škodlivým žiarením UV-A a UV-B, ktoré môžu spôsobiť rôzne kožné ochorenia a spôsobujú vyblednutie interiéru. Fólie ani po niekoľkých rokoch nestrácajú svoje vlastnosti. Ak chcete chrániť svoje zdravie, použite fólie SkyFol!
 
Záruky a osvedčenie od SkyFolu
Od našich zmluvných partnerov dostanete po aplikácii registrované očíslované Osvedčenie, ktoré obsahuje záručnú dobu a iné dôležité údaje o aplikovaných fóliách.
 
Zmluvní partneri SkyFol-u
Aplikácia fólie z typu P je kvôli obsahu striebornej vrstvy veľmi náročná, preto sa spoliehajte len na našich certifikovaných zmluvných partnerov, ktorí odvedú bezchybnú prácu.

  P 35 P 50 P 70
Štruktúra NSN Sputtered NSN Sputtered NSN Sputtered
Farba Neutrálna Neutrálna Neutrálna
Hrúbka 38 mikrónov 38 mikrónov 38 mikrónov
Vrstva proti poškrabaniu Dvojitá Dvojitá Dvojitá
Viditeľná svetelná priepustnosť 32% 50% 68%
UV - filtrácia min. 99% min. 99% min. 99%
IR - zadržiavanie 87% 78% 58%
Zadržiavanie slnečnej energie 71% 61% 45%
Absorpcia slnečnej energie 39% 34% 31%
Záruka 10 rokov

 

Technický list k fóliám
  • p35.pdf [2,16MB], 02.03.2016
  • p50.pdf [477,3kB], 02.03.2016
  • p70.pdf [477,5kB], 01.03.2016


Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba     *

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Adresa / Miesto montáže *

Ďalšie poznámky

Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi v súlade s platnou legislatívou.Viac o ochrane osobných údajov.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.