O nás

Vítame Vás na stránke našej spoločnosti A.T.A. s.r.o.!

Naša spoločnosť už od roku 1999 ako výhradný dovozca značky Skyfol predáva a aplikuje okenné fólie, protislnečné fólie, reflexné fólie, privátne -mliečne fólie na zabezpečenie komfortu a súkromia.

Tepelnoizolačné okenné fólie Vám znížia výdavky za elektrinu.

Certifikované bepečnostné fólie Vám ponúknu dokonalé zabezpečenie objektu a dekoračné folie ponúkajú individuálny design. V našej ponuke sú aj autofólie, fólie na ochranu laku a karosérie a fólie na celopolep vozidla.

Naša spoločnosť si uvedomuje skutočnosť, že bezpečnosť, ochrana majetku a v prvom rade zdravie sú dôležité faktory v živote každého z nás. Rešpektujeme individuálne požiadavky, resp. predstavy zákazníka. Našou prioritou je vytvoriť čo najbezpečnejší a najkomfortnejší priestor pre prácu a oddych prostredníctvom profesionálnych služieb.

Dôvody pre ktoré je A.T.A., s.r.o. tou najlepšou voľbou vo vašom regióne: bezplatne vykonáme meranie štruktúry a vlastností okien pomocou špeciálneho prístroja, navrhneme najideálnejšie riešenia, aplikujeme fólie so zárukou, ponúkame najširší sortiment od základných až po špičkové materiály v primeranej cene so zárukou výrobcu až 10 rokov. Vašu spokojnosť zaručujú aj naše 17 ročné skúsenosti v danej oblasti aj s referenciami.

Naša spoločnosť ponúka praktické a teoretické školenia pre obchodných partnerov aj pre začiatočníkov, najširšie zásoby od základných až po špičkové materiály, odborné poradenstvo, podporu predaja a zručnosť aplikácii, marketing, výhodné ceny a okamžitú dopravu materiálu - využite všetky výhody ktoré ponúkame a začnite podnikať, alebo rozšírte existujúce podnikanie s našou podporou!

Kontaktujte nás s dôverou!

A.T.A., s.r.o., Meďerčská 4334/34, 94501 Komárno

mobil: 0905 324 950, 0905 164 950,       tel./fax: 035 77 20 893

e-mail: info@foliacentrum.sk,  info@skyfol.sk


http://www.map-embed.com