Permanentmark - UV značenie motorových vozidiel

UV značenie motorových vozidiel
 
Nedajte šancu zlodejom áut a strojov! Označíme Vám dopravné prostriedky, motorové vozidlá, motocykle aj bicykle, rôzne stroje a mechanizmy. 

Zlodeji áut na Slovensku odcudzia ročne približne 10000 motorových vozidiel. Proti ich metódam, ktoré sú čoraz dokonalejšie, sa skoro nedá ani bojovať. Na zvuk autoalarmov väčšina ľudí už ani nereaguje, pričom v obchodoch predávané typy experti na tieto zločiny dokonale poznajú a zneškodnia za pár sekúnd. Rôzne mechanické ochranné systémy tiež iba predlžujú dobu odcudzenia, neposkytujú serióznu ochranu. Zablokovaním komunikácie GSM sa môžu odcudziť aj vozidlá vybavené satelitným sledovaním.
 
Experti na bezpečnostnú techniku zistili, že značnú časť odcudzených vozidiel zlodeji okamžite rozmontujú a predávajú ich na čiernom trhu ako súčiastky. Proti tomu sa dá efektívne brániť, iba ak sa jednotlivé súčiastky auta označia takou metódou, ktorá sa nedá odstrániť, respektívne odstrániť sa dá iba veľmi prácne a s veľkými výdavkami. Podľa medzinárodných štatistických údajov vozidlá označené touto neodstrániteľnou metódou poskytujú o 99% väčšiu istotu, veď profesionálni zlodeji áut nepodstúpia problémy s predajom a reálnu možnosť odhalenia.
 
Ako funguje Permanentmark? 
 
Systémom Permanentmark vyznačíme číslo podvozka vozidla do každého skla a na každú vnútornú časť karosérie /základ: 24 označení/. Opačne sa dajú označiť aj lampy, obruče z ľahkých kovov a vnútorné umelé hmoty. Značkovanie neznamená jednoduché povrchové značkovanie, ale hlboké chemické leptanie, ktoré sa dá odstrániť iba celkovým poškodením povrchu. Pri označení skla nevznikajú povrchové priehlbeniny ako pri pieskovom gravírovaní, výsledok je oveľa diskrétnejší, nepošpatí vám vozidlo. Označenie na skle má matnú bielu farbu. Na lakovaných častiach karosérie identifikačné znaky preniknú cez krycí lak, cez vrstvu farby a podkladovú farbu, kým karosériu nepoškodia. Na karosérii sa označenie dá vidieť iba pod UV žiarením, ale v lete je pre zvýšené UV-A a UV-B žiarenie na pohľad slabo viditeľné. Keďže sa tieto značkovania nachádzajú na povrchu vnútorných častí, vôbec nepôsobia rušivo. Vnútorné časti z umelej hmoty značkujeme modrou, resp. pri svetlom zafarbení interiéru bielou farbou. Zadné lampy dostanú oranžové identifikačné označenie. Označenia sú len 6mm vysoké a 11 cm dlhé. 

Prednosti Permanentmarku: 
 
- s jeho pomocou sa vaše auto stane pre zlodejov bezcenným (nedá sa predať na súčiastky) 
 
- zaručuje 24-hodinovú ochranu (nevybije sa batéria, nepokazí sa) 
 
- označenia sú diskrétne, neodstrániteľné 
 
- výhodná cena 
 
- údaje v databáze zadarmo 
 
- povolenie MDPT SR 
 
- spolupráca s PPZ SR 
 
- akceptované poisťovňami 
 
- jedinečná záruka. 
 


Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Adresa / Miesto montáže *

Prosím, nechajte prázdne/Leave this empty

Prosím, nemente/Do not change this

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Ďalšie poznámky
Galéria: Permanentmark - UV značenie

všetky obrázky galérie...