Celopolep - zmena farby motorových vozidiel

Chcete vyniknúť z davu? Vyberte si z našej ponuky celopolep alebo čiastočný polep motorového vozidla alebo motocykla. Zmeňte svoje auto a urobte ho jedinečným pomocou wrapping fólií! Naša technológia je ideálnym riešeným pre každého. Jednotlivci alebo spoločnosti ktorí túžia po originálnom vzhľade alebo majú záujem o jednotný vzhľad vozidiel u nás nájdu ideálne riešenie!

Ponúkame fólie lesklé, matné, metalické, matné metalické, carbonové, chrómové, chrómové metalické a 3D fólie, ktoré sú vhodné na celopolep alebo na čiastočný polep vášho auta. 
Fólie s trendovým vzhľadom karbónových vlákien sú veľmi populárne v auto - tuningu. Používajú sa na dosiahnutie športového vzhľadu automobilov a motocyklov. Používame v čiernom, striebornom, sivom, červenom a v modrom  prevedení. Fóliou sa dajú potiahnuť lakované časti karosérie. Nami používané fólie sú vhodné pre aplikácie na nerovné povrchy áut a prostriedkov verejnej dopravy. Polep je moderná možnosť designu namiesto prestriekania vozidla na inú farbu.

Skyfol wrappingové fólie sú opatrené špeciálnym lepidlom v hrubšej vrstve, ako nájdete na obyčajných dekoračných fóliách,
preto držia oveľa silnejšie.
Fólie sú opatrené aj vzduchovými kanálikmi kvôli lepšej tvarovateľnosti a lepšej aplikácii bez bubliniek, čo umožní väčšiu
precíznosť práce a rýchlejšiu montáž. Naše fólie charakterizujú nasledovné vlastnosti: dlhodobá životnosť, farebná stálosť, stabilita vo všetkých poveternostných podmienkach, odolnosť voči UV a slnečnému žiareniu, lahká umývateľnosť a odstrániteľnosť bez poškodenia laku.


Pred montážou Vám vypracujeme grafický návrh aby ste mali lepšiu predstavu. Montáž wrappingovej fólie sa začína s prípravou a dôkladným čisteným karosérie, potom nasleduje montáž fólie a v konečnej fáze kontrola povrchu namontovaného materiálu. 

Naši vyškolení montéri Vám zaručia kvalitne odvedenú prácu, s ktorou budete určite spokojní. Podľa Vašich požiadaviek Vám vypracujeme cenovú ponuku a návrh. Spoľahnite sa na nás!
Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Adresa / Miesto montáže *

Prosím, nechajte prázdne/Leave this empty

Prosím, nemente/Do not change this

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Ďalšie poznámky