Základné informácie o zmene farby vozidla

Chcete vyniknúť z davu? Vyberte si z našej ponuky celopolep alebo čiastočný polep motorového vozidla alebo motocykla. Zmeňte svoje auto a urobte ho jedinečným pomocou wrapping fólií! Naša technológia je ideálnym riešeným pre každého. Jednotlivci alebo spoločnosti ktorí túžia po originálnom vzhľade alebo majú záujem o jednotný vzhľad vozidiel u nás nájdu ideálne riešenie!

Ponúkame fólie lesklé, matné, metalické, matné metalické, carbonové, chrómové, chrómové metalické a 3D fólie, ktoré sú vhodné na celopolep alebo na čiastočný polep vášho auta. 
Fólie s trendovým vzhľadom karbónových vlákien sú veľmi populárne v auto - tuningu. Používajú sa na dosiahnutie športového vzhľadu automobilov a motocyklov. Používame v čiernom, striebornom, sivom, červenom a v modrom  prevedení. Fóliou sa dajú potiahnuť lakované časti karosérie. Nami používané fólie sú vhodné pre aplikácie na nerovné povrchy áut a prostriedkov verejnej dopravy. Polep je moderná možnosť designu namiesto prestriekania vozidla na inú farbu.

Skyfol wrappingové fólie sú opatrené špeciálnym lepidlom v hrubšej vrstve, ako nájdete na obyčajných dekoračných fóliách,
preto držia oveľa silnejšie.
Fólie sú opatrené aj vzduchovými kanálikmi kvôli lepšej tvarovateľnosti a lepšej aplikácii bez bubliniek, čo umožní väčšiu
precíznosť práce a rýchlejšiu montáž. Naše fólie charakterizujú nasledovné vlastnosti: dlhodobá životnosť - 7 rokov, farebná stálosť, stabilita vo všetkých poveternostných podmienkach, odolnosť voči UV a slnečnému žiareniu, lahká umývateľnosť a odstrániteľnosť bez poškodenia laku.

Ďalšie informácie nájdete v sekcii služby - celopolep - zmena farby motorových vozidiel. 


Galéria: Fólie na zmenu farby motorových vozidiel

všetky obrázky galérie...