Základné informácie o bezpečnostných okenných fóliách

Ochranné fólie chránia pred zraneniami spôsobenými rozbitím skla. V prípade nehôd, búrok a iných faktorov vedúcich k rozbitiu skla spôsobujú črepiny najzávažnejšie škody. Bezpečnostné fólie chránia vás a vašich blízkych ako aj váš majetok. Chránia pred vlámaním, vandalizmom, teroristickými útokmi a prírodnými katastrofami. V ponuke máme aj kombinované fólie, protislnečné – bezpečnostné yrkadlovom prevedení. Okrem bezpečnosti zabezpečia komfort a súkromie.    

Bezpečnosť
Bezpečnostné fólie SkyFol držia sklo pohromade v prípade rozbitia, a tým zabránia rôznym zraneniam spôsobeným črepinami. Napríklad školy, verejne prístupné budovy a verejné priestranstvá sú vystavené väčšiemu riziku takýchto nehôd, pre ktoré ponúkajú bezpečnostné fólie SkyFol riešenie.

Ochrana pred žiarením UV
Všetky fólie od SkyFolu sú opatrené špeciálnou vrstvou na odrážanie žiarenia UV, aby vás ochraňovali od škodlivých žiarení UV-A a UV-B, ktoré môžu spôsobiť rôzne kožné ochorenia a spôsobujú vyblednutie interiéru. Ak chcete chrániť zdravie a zachovať farbu interiéru používajte fólie SkyFol!

Kvalitná realizácia
Na základe vašich požiadaviek vám vypracujeme cenovú ponuku na vhodnú fóliu. Naša montážna skupina Vám zabezpečí montáž so zárukou až 10 rokov s certifikátom kvality ISO 9001.