Typy, vlastnosti, školenie a kurz lepenia PPF fólii

Produkty ktoré Vám ponúkame sú špičkou vo svojich triedach. V našej ponuke nájdete PPF ochranné fólie Paint Protection Film na ochranu laku vozidiel  proti kamienkom a proti poškodeniu povrchu značky Skyfol PPF, Hexis Bodyfence, Stek PPF, SunTek PPF. Uvedené ochranné  PPF fólie sú samoregeneračné, samoliečiteľné s NANO povrchom a disponujú s Hydrofóbnou vrstvou. Samoregeneračná vrstva PPF fólie zabezpečuje stále hladký povrch bez škrabancov a poškodenia nakoľko drobné škrabance automaticky zmiznú z povrchu, automaticky sa zalejú nakoľko fólie majú vysokú elasticitu. Hydrofóbna  vrstva odpudzuje vodu a väčšie množstvo nečistôt čo značne uľahčuje údržbu a čistenie povrchu. Ochranné PPF fólie ponúkame v prevedení lesklom pre všetky vozidlá, matnom pre vozidlá s matným lakovaním , perleťovom, PPF  čiernom - vytvára dokonalý dizajn celo panoramatickej strechy s výnimočným leskom, PPF  karbon s efektom originálneho karbónu.  Obráťte sa na nás s dôverou a zabezpečíme pre Vás profesionálnu aplikáciu PPF fólii.   

 Chcete sa naučiť lepiť ochranné fólie na autá, alebo rozbehnúť nové podnikanie či rozšíriť existujúce ?  Už viac ako 20 rokov ako dovozca PPF fólii vykonávame odborné teoretické a praktické školenia !

Ponúkame kurz lepenia PPF ochranných  fólií na vozidlá pre nových partnerov ako aj pre pokročilých. Odporúčame viacdňové školenie aby bola zaistená najvyššia úroveň inštalácie. Naše fólie  umožňujú maximálne pokrytie vozidiel fóliami bez spojov ( v ponuke aj šírke 182 cm ), sú vhodné na všetky povrchy.  Kvôli vysokej elasticite  eliminujú všetky zdeformovanie povrchu.  Kvalitné lepidlo umožňuje perfektnú a rýchlu inštaláciu.

 Viacdňovým  kurzom získate vzdelanie a môžete začať bez obáv lepiť ochranné PPF fólie na autá.

Viacdňové školenie  zahrňá odbornú časť teóriu  o materiáloch a lepení  PPF fólie. Ďalej  praktickú časť, aplikáciu fólií na vozidlá ako predná kapota, nárazník, svetlá, podklučky a zrkadlá. Na záver obdržíte  certifikát inštalačného strediska Skyfol .  Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba     *

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Mesto / ulica montáže *

Ďalšie poznámky

Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi v súlade s platnou legislatívou.Viac o ochrane osobných údajov.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.