SKYFOL BABYGUARD

- moderný, lesklý čierný vzhľad 
- silná tepelná ochrana, blokuje až 95 % slnečného žiarenia a 99,9 % UV
- dostupná vo viacerých odtienoch
- trvácna viacvrstvová fólia, 15 ročná záruka
- cena s montážou od 195,-€ 
- montáž zabezpečí so zárukou naša montážna skupina bez vyberania skiel
- uvedený typ nájdete iba v ponuke Skyfol u vybraných Skyfol partnerov


 

Chránte Vaše deti pred škodlivým slnečným a UV žiarením ! Fólia Skyfol BabyGuard je tou najlepšou voľbou pre rodinu!

Pre malé deti môže byť letné slnko obzvlášť nepríjemné. Slnečné lúče im bránia v spánku, je im teplo, sú veľmi podráždené a tak sa vám celá cesta môže zdať ako nočná mora. Riešenie na tento problém má fólia Skyfol BabyGuard, ktorá vám aj vašim deťom svojou obzvlášť silnou ochranou pred teplom zabezpečí pokojnú a ničím nerušenú jazdu!
Prečo je Skyfol BabyGuard ideálnym riešením?
Fólia Skyfol BabyGuard bola špeciálne vyvinutá pre komfortnú jazdu a ochranu malých detí a bábätiek. Skyfol BabyGuard je prémiová fólia na autá, ktorá disponuje mimoriadne silnou ochranou pred teplom  a nebezpečným ÚV žiarením, pričom je vyrobená s jednou z najkvalitnejších technológií na ochranu pred vyblednutím, vďaka ktorej ani po 10 rokoch nebudete môcť nájsť ani len náznak vyblednutia. 
Počas poškodenia skla fólia Skyfol BabyGuard udrží sklo pokope, čím zabráni akémukoľvek zraneniu vášho dieťaťa.   Fólia Skyfol BabyGuard disponuje extrémnou ÚV filtráciou vďaka použitiu ÚV filtrov tzv. múzeum filmov na ochranu cenných predmetov pred vyblednutím.
Estetický vzhľad Nekazte vášmu autu vzhľad neestetickými slnečnými clonami alebo tienidlami do auta . Profesionálnym a estetickým riešením vášho problému je fólia Skyfol BabyGuard. Vášmu autu vyčaruje elegantný vzhľad, pričom ochráni vaše deti a pre celú rodinu zaistí ideálne prostredie na cestovanie. Fóliu Skyfol BabyGuard vyrába jeden z popredných svetových výrobcov výlučne pre Skyfol. 
Vyrába sa s najpokročilejšou výrobnou technológiou a patrí k najsilnejším ochrancom pred teplom na trhu.

 

 


 

 

 

 

Technický list k fóliám


Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba     *

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Mesto / ulica montáže *

Ďalšie poznámky

Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi v súlade s platnou legislatívou.Viac o ochrane osobných údajov.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.