SKYFOL BABYGUARD

Chceli by ste vaše deti chrániť pred škodlivým slnečným žiarením? Nechcete, aby ich počas jazdy rušili slnečné lúče? Fólia Skyfol BabyGuard je tou najlepšou voľbou pre rodinu!

Pre malé deti môže byť letné slnko obzvlášť nepríjemné. Slnečné lúče im bránia v spánku, je im teplo, sú veľmi podráždené a tak sa vám celá cesta môže zdať ako nočná mora. Riešenie na tento problém má fólia Skyfol BabyGuard, ktorá vám aj vašim deťom svojou obzvlášť silnou ochranou pred teplom zabezpečí pokojnú a ničím nerušenú jazdu!

 

Prečo je Skyfol BabyGuard ideálnym riešením?

Fólia Skyfol BabyGuard bola špeciálne vyvinutá pre komfortnú jazdu a ochranu malých detí a bábätiek. Skyfol BabyGuard je prémiová fólia na autá, ktorá disponuje mimoriadne silnou ochranou pred teplom  a nebezpečným ÚV žiarením, pričom je vyrobená s jednou z najkvalitnejších technológií na ochranu pred vyblednutím, vďaka ktorej ani po 10 rokoch nebudete môcť nájsť ani len náznak vyblednutia. Počas poškodenia skla fólia Skyfol BabyGuard udrží sklo pokope, čím zabráni akémukoľvek zraneniu vášho dieťaťa. Počas záchrannej akcie sa dá sklo jednoducho prasknúť a následne vcelku odstrániť. Nešetrite peniaze na vašich deťoch a zvoľte si aj vy to najlepšie riešenie, ktoré je pre ne šité na mieru!

 

Energia, ktorá preniká cez sklo sa skladá z troch častí

Ultrafialové žiarenie (ÚV), ktoré cez sklo preniká tvorí len 1% preniknutej energie, kým energia z viditeľného svetla tvorí 46% a infračervené žiarenie až 53%. Vďaka najmodernejšej technológii dokáže fólia na autá Skyfol BabyGuard prefiltrovať až 99,9% ÚV žiarenia, 95% viditeľného svetla a 95% infračerveného svetla.

Pokiaľ ide o ochranu pred svetlom, teplom a nebezpečným ÚV žiarením je fólia Skyfol BabyGuard, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre malé deti práve vďaka týmto vlastnostiam jedna z najefektívnejších na trhu.

Profesionálna ochrana pred teplom

Celková priepustnosť slnečnej energie je najdôležitejším ukazovateľom výkonu fólií na autá, pretože v týchto prípadoch je najdôležitejšie poukázať na množstvo energie, ktorú fólia dokáže prefiltrovať a tým pádom už ďalej nebude ohrievať prvky interiéru ako napríklad sedadlá, alebo palubnú dosku, ktoré môžu vyžarovať teplo aj 20-30 minút po  uvedení vozidla do pohybu. Taktiež je veľmi dôležité, že v aute sedíte priamo vedľa skla a preto je aj z tohto pohľadu filtrácia žiarenia najdôležitejším energetickým ukazovateľom.

Séria fólií Skyfol BabyGuard vyrobená pomocou nanotechnológie obsahuje množstvo mikrovrstiev, vďaka čomu poskytuje až o 30% vyššiu ochranu pred teplom. 5%-ná priepustnosť celkovej slnečnej energie Vám aj vašim deťom poskytne vysokú úroveň komfortu aj počas horúcich letných dní.

 

Až 95%-ná ochrana proti nazeraniu

Oslepujú vás slnečné lúče? Leskne sa vám obrazovka tabletu alebo telefónu? Umožnite príjemnú jazdu na zadných sedadlách a zabezpečte si dokonalý výhľad!

Vaše malé dieťa bude môcť pokojne spať, to väčšie sa môže pozerať na displej bez toho, aby muselo mať prižmúrené oči a vy budete mať dokonalý výhľad cez sklá.

 

99,9%-ná ÚV filtrácia

Fólia Skyfol BabyGuard dokáže prefiltrovať až 99,9% ÚV žiarenia čím vaše dieťa dokonale chráni pred jeho škodlivými účinkami. ÚV žiarenie dokáže preniknúť do hlbších vrstiev kože a v extrémnych prípadoch dokáže vyvolať zmeny, ktoré môžu viesť až k tvorbe rakoviny v bunkách. Intenzívne ÚV žiarenie dokáže  spôsobiť zošednutie zreničiek a môže viesť až k šedému zákalu. Len sa tak skúste zamyslieť nad tým koľko času strávia vaše ratolesti v aute, kým na ne dosahuje škodlivé ÚV žiarenie.

Fólia Skyfol BabyGuard disponuje extrémnou ÚV filtráciou vďaka použitiu ÚV filtrov tzv. múzeum filmov na ochranu cenných predmetov pred vyblednutím.

 

Estetický vzhľad

Nekazte vášmu autu vzhľad neestetickými slnečnými clonami alebo tienidlami do auta . Profesionálnym a estetickým riešením vášho problému je fólia Skyfol BabyGuard. Vášmu autu vyčaruje elegantný vzhľad, pričom ochráni vaše deti a pre celú rodinu zaistí ideálne prostredie na cestovanie.

Fóliu Skyfol BabyGuard vyrába jeden z popredných svetových výrobcov výlučne pre Skyfol. Vyrába sa s najpokročilejšou výrobnou technológiou a patrí k najsilnejším ochrancom pred teplom na trhu.

Pozrite si test pri fólii Babyguard! Oplatí sa :)

www.youtube.com/watch

 

 

Technický list k fóliám


Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba     *

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Adresa / Miesto montáže *

Ďalšie poznámky

Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi v súlade s platnou legislatívou.Viac o ochrane osobných údajov.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.