Skyfol CarbonX

Máte dosť toho že sa Vám zohreje celkový interiér vo Vašom aute? Chcete, aby vaše deti neboli oslnené slnkom? Chcete auto ochrániť pred teplom aj esteticky?

Slnečné svetlo preniká cez sklá auta, čo ruší komfort cestujúcich a zahrieva vnútorné prvky. Zvoľte fóliu s tepelným tienením Skyfol CarbonX, ktorá zastaví teplo pri okne, čím sa cestuje pohodlnejšie a zabráni sa prehriatiu vnútorných prvkov. Navyše sa to robí bez použitia kovovej vrstvy pomocou procesu zafarbenia carbonom, čo je jedna z najtrvanlivejších výrobných technológií v priemysle.
 

Extrémna trvanlivosť

Proces farbenia s carbónom je jedným najtrvácnejším procesom v priemysle. Na rozdiel od konvenčných hlboko farbených filmov Skyfol Carbon X aj po rokoch neprejavuje žiadny rozdiel od pôvodného procesu svetla.

 

Tepelno izolačná aj bez kovových vrstiev

Proces farbenia s carbonom tiež poskytuje tepelnú ochranu s fóliami bez použitia kovu. Autofólia s touto revolučnou technológiou je ľahko inštalovateľná a má aj vysokú tepelnú ochranu.

 

Až 99% prefiltrovaného ÚV žiarenia

Vďaka vstavaným ÚV filtrom sa môžete cítiť so sériou fólií Skyfol CarbonX bezpečne aj pred mimoriadne škodlivým ÚV žiarením. Vďaka svojej kvalite sa značka Skyfol  nachádza medzi poprednými výrobcami na celosvetovom trhu,ktorá tak aj pop dlhé roky ostane.

Technický list k fóliám


Dopytový formulár

 Právnická osoba       Fyzická osoba     *

Kontaktná osoba *

Názov spoločnosti

IČO spoločnosti

Telefón *

E-mail *

Adresa / Miesto montáže *

Ďalšie poznámky

Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi v súlade s platnou legislatívou.Viac o ochrane osobných údajov.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.